TURI KLAUSIMĄ? ČIA RASI ATSAKYMĄ!

Keleivių skundai

 • 9238
  perž.
  0
  bals.
  Arūnė Rusteikaitė - Svečias – Kategorija: Keleivių skundai
  Laba diena, 2016-08-07 planavau važiuoti iš Merkinės kryžkelės į Vilnių 15:15 val. reisu. Turėjau elektroninį bilietą (Nr. A003360070 A1, pirktas 2016-08-05). Autobusas vėlavo apie 10 min. Atvažiavo mikroautobusas, kuriame laisvų vietų nebuvo. Vairuotojas pasakė, kad jų autobusas sugedo, todėl buvo pasinaudota dviem mikroautobusais. Taigi, laukėme antrojo. Taip pat, pirmojo mikroautobuso vairuotojas paminėjo, kad Druskininkuose susirinko apie 30 žmonių, todėl antras mikroautobusas būtinai atvažiuos. Deja, lauktas antrasis mikroautobusas tiesiog praskriejo pro stotelę rodydamas gestais, kad vietų nėra. Paskambinus į informaciją, mums buvo pasakyta, kad deja, iš Druskininkų važiuoja pilni autobusai ir kad teks laukti kito reiso, kuris bus po kokių poros valandų ir tai neaišku, ar jis nebus pilnas. Ir niekam nepasirodė įdomu, kad aš bilietą jau turiu. Vadinasi, jokios garantijos nėra, kad žmogus nusipirkęs elektroninį bilietą iš anksto, gaus vietą autobuse ar išvis pasieks tikslą laiku. K
  9238
  0
  daugiau nei prieš mėn.
 • 9824
  perž.
  0
  bals.
  Agnė - Svečias – Kategorija: Keleivių skundai
  2016 kovo 11 dieną autobusas kursuojantis maršrutu Druskininkai - Vilnius 12:06 Senojoje Varėnoje nesustojo ir negalėjau savo reikalais nuvykti į Vilniuje paskirtą susitikimą...Norėčiau argumentuoto atsakymo ,dėl kokios priežasties yra paliekami keleiviai? Kitas autobusas tik po valandos su kuriuo ne bučiau spėjusi į susitikimą. Autobuse vietų buvo. Buvo kitas autobusas iš Utenos į Druskininkus. Autobusas Utena - Druskininkai stovėjo, kaip atvažiavo autobusas vykstantis į Vilnių. Jis stabtelėjo autobusui už nugaros, tačiau neatidaręs durų pradėjo važiuoti. Likau stovėti nieko nesupratus.
  9824
  0
  daugiau nei prieš mėn.
 • 11458
  perž.
  0
  bals.
  Jolanta - Svečias – Kategorija: Keleivių skundai
  2014 rūgpjūčio 13 dieną autobusas 20:47 Trakų Vokėje nesustojo ir 20 km ėjau pėsčiomis,nes neturiu kaip grįšti namo..Norėčiau argumentuoto atsakymo ,dėl kokios priežasties yra paliekami keleiviai,ypač kai sekančio autobuso nėra?(Apie vietų nebuvimą autobuse man galit nerašyt čia yra ne keleivio problema,man reikia svaraus argumento,aš autobuse galiu ir pastovėti,o jei vietos nėra vėlgi tai ne mano problemos,aš esu keleivis ir turiu teise grįšti namo autobusų sąraše nurodytu autobusu,jei autobusas nestoja tai kam rašot ,kad toje stotelėje stoja??? )
  11458
  0
  Atsakė : Raimundas daugiau nei prieš mėn.