Naujienos

Aktuali šiandienos informacija
Atspausdinti

KELEIVIŲ DĖMESIUI KARANTINO METU

KELEIVIŲ DĖMESIUI

 

Karantimo metu nuo 2021 01 01 d. stabdomi maršrutai M-191, M-193, M-194, M-198, M-199, M-200, M-202.Nr. M-201 Druskininkai–Vilnius 1-uoju reisu (išvykimas iš Druskininkų autobusų stoties 7.00 val.), 2-uoju reisu (išvykimas iš Vilniaus autobusų stoties 9.35 val.), 5-uoju reisu (išvykimas iš Druskininkų autobusų stoties 12.15 val.) ir 6-uoju reisu (išvykimas iš Vilniaus autobusų stoties 15.40 val.) nuo 2020 m. gruodžio 5 d. iki praėjus vienam mėnesiui po valstybės lygio ekstremaliosios situacijos visoje šalyje panaikinimo.

Papildomai stabdomi šie maršrutai:

Maršruto Nr. M-193 Druskininkai–Kaunas 1-uoju reisu (išvykimas iš Druskininkų autobusų stoties 5.20 val.) ir 2-uoju reisu (išvykimas iš Kauno autobusų stoties 10.20 val.).
Maršruto Nr. M-194 Druskininkai–Kaunas visais reisais.
Maršruto Nr. M-198 Druskininkai–Vilnius visais reisais.
Maršruto Nr. M-199 Druskininkai–Vilnius visais reisais.
Maršruto Nr. M-202 Druskininkai–Vilnius visais reisais.

 

Informuojame, kad būtina:


* Įlipant į autobusą ir kelionės metu dėvėti kaukę
* Dezinfekuoti rankas
* Laikytis saugaus atstumoSAUGOKIME SAVE IR KITUS!

 

Atsiprašome už nepatogmus.

UAB „Druskininkų autobusų parko“
Administracija

Atspausdinti

Informacija dėl atšaukiamų reisų

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; text-autospace:ideograph-other; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:EN-US; mso-fareast-language:EN-US;}

 

KELEIVIŲ DĖMESIUI

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ yra atšaukiami šie reisai.

Atspausdinti

LTSA primena

LTSA primena, jog keliauti galima ir reikia saugiai

Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) misija – saugi visuomenė – prieš pat didžiąsias metų šventes virto edukaciniu projektu ir 8000 skrajučių, primenančių, jog važiuojant tarpmiestiniu ar tarptautiniu autobusu būtina segtis saugos diržą, pasieks keliaujančius autobusais.

„Gruodžio pabaigoje gausu švenčių, kurių minėti skubame pas savo artimuosius. Tuo metu išauga ne tik automobiliais, bet ir tarpmiestiniais autobusais keliaujančiųjų srautai. Mūsų atlikto studentų tyrimo duomenys ir LTSA pareigūnų reidų rezultatai rodo, kad tautiečiai, keliaudami autobusais, vis dar vangiai segasi saugos diržus“, – pasakoja LTSA direktorius Genius Lukošius. „Todėl šventiniam laikotarpiui keleiviams paruošėme Kalėdų dovaną – skrajutes, primenančias, jog saugos diržą autobuse segtis reikia. Jas bilietų pardavėjai platins kartu su įsigytu kelionės bilietu.“

Jo teigimu, įprotis segtis saugos diržą autobuse formuojasi labai lėtai. Viena iš priežasčių – į eismo įvykius  autobusai patenka kur kas rečiau nei lengvieji automobiliai.

Šiais metais eismo įvykiuose, kai tolimojo reguliaraus susisiekimo ir mokykliniuose autobusuose keleiviai nesegėjo saugos diržų, nukentėjo 14 žmonių. Tad teoriškai žmogus supranta, kad kelionė gali baigtis eismo įvykiu, tačiau emociškai grėsmės nejaučia ir apie saugumą elementariai pamiršta. Vis dėlto saugos diržas keleivį apsaugo ne tik nuo mirtino pavojaus, bet ir nuo sužalojimų autobuso vairuotojui staigiau sustabdžius transporto priemonę.

„Geras pavyzdys įkvepia. Visai neseniai viena vežėjų įmonė pasidalino istorija, kai jų vairuotojas kategoriškai atsisakė pajudėti iš vietos tol, kol visi jame esantys keleiviai nebus prisisegę saugos diržų. Taip jau nutiko, kad autobusas pateko į eismo įvykį. Vairuotojui pavyko išvengti susidūrimo, o saugos diržai apsaugojo keleivius nuo sužalojimų autobusui manevruojant. Beje, važiavo vaikai. Kol kas, deja, ne visi vairuotojai tokie atsakingi, todėl nebijokime priminti kartu keliaujančiam, jog ir nuo mūsų priklauso, ar saugi bus mūsų kelionė“, – istorija pasidalino G. Lukošius.

Beje, tai ne pirmoji Lietuvos transporto saugos administracijos iniciatyva. Šiais metais visoms šalies autobusų stotims buvo išsiųsti plakatai, raginantys užsisegti saugos diržus, ir išdalinta 700 lipdukų, kurie vairuotojus skatina kelionės pradžioje priminti keleiviams užsisegti saugos diržus.