Atspausdinti

Bagažo saugojimas

UAB „Druskininkų autobusų parkas“ teikia bagažo saugojimo paslaugas. Bagažas priimamas saugoti specialiose autobusų stotyje įrengtose kamerose, nepriklausomai nuo to, ar keleivis turi bilietą važiuoti autobusu. Bagažas saugojimo kamerose priimamas saugoti už užmokestį pagal autobusų stoties nustatytus tarifus. Į bagažo saugojimo kameras priimama saugoti tik tvarkingai įpakuotas bagažas ir bagažas, kuriam toks įpakavimas yra nereikalingas. Atiduotus saugoti į saugojimo kamerą greitai gendančius produktus, keleiviai privalo juos atsiimti iki pasibaigs tokių krovinių saugojimo terminai.
 
BAGAŽO SAUGOJIMO TAISYKLĖS
  1. Klientų bagažo saugojimas organizuojamas autobusų stotyje įrengtose patalpose.
  2. Draudžiama stočių bagažinėse saugoti lengvai užsidegančias, sprogstančias, dvokiančias, gailias medžiagas, suslėgtas arba suskystintas dujas, išskyrus dujas portatyviniuose balionuose, smailius, pjaunančius daiktus, nesuvyniotus arba be apvalkalų šaunamuosius ginklus, griozdišką bagažą, trukdantį praeiti, gyvūnus be taros.
  3. Saugojamas už mokestį rankinis bagažas ne didesnis kaip 1000×500×300 mm arba jeigu bendra matmenų suma neviršija 1800 mm, nepriklausomai nuo to, ar klientas turi dokumentus važiuoti autobusu.
  4. Priimtas saugoti bagažas turi būti tvarkingai supakuotas, išimtis - tam tikri daiktai, kurie negali būti saugomi neįpakuoti.
  5. Priimtas į bendrą bagažinę iš klientų bagažas saugomas iki 30 parų, po to dalyvaujant komisijai nurašomas.
  6. Už kiekvieno bagažo saugojimą bendrose bagažinėse imamas nustatytas patvirtintas mokestis už pilną ar nepilną kalendorinę parą.
  7. Jeigu bagažas saugojamas daugiau kaip vieną kalendorinę parą, imamas patvirtintas nustatytas papildomas mokestis už papildoma pilną ar nepilną kalendorinę parą.
  8. Klientui pametus kvitą bagažas yra išduodamas pateikus asmens dokumentą ir raštišką prašymą.